Panele i ogniwa fotowoltaiczne


W NASZEJ OFERCIE

znajdą Państwo instalacje zapewniające pozyskanie energii elektrycznej z odnawialnego źródła energii, jakim jest promieniowanie słoneczne. Wykorzystywane są do tego panele fotowoltaiczne, które udostępniamy w trzech wersjach:

  • monokrystalicznej,
  • polikrystalicznej,
  • amorficznej.

W rozwiązaniach poli- i monokrystalicznych wykorzystano ogniwa fotowoltaiczne, które odpowiadają za przechwycenie energii z promieni oraz przekształcenie jej w energię elektryczną. Po przejściu przez inwerter DC/AC może zostać ona wykorzystana do zasilenia urządzeń znajdujących się w domu bądź w przedsiębiorstwie. Ogniwa słoneczne to rozwiązanie ekologiczne – dzięki zastosowaniu odnawialnego źródła energii, dbamy o ochronę środowiska.

Dostępne panele pochodzą od renomowanych światowych producentów – firm Real Force, IBC Solar, Yingli Solar oraz SUNGEN i są w pełni przystosowane do pracy w polskich warunkach. Zapewnia to otrzymanie gotowych rozwiązań, wyróżniających się wysoką wydajnością paneli, przy niskich kosztach inwestycyjnych oraz eksploatacyjnych – a także przy niższych rachunkach za prąd.

Jeżeli posiadają Państwo pytania dotyczące zjawiska fotowoltaicznego, ogniw słonecznych, bądź innych elementów wchodzących w skład mikroinstalacji OZE, zachęcamy do kontaktu.